Zde najdete odpovědi na většinu otázek, které vás mohou zajímat při prvních týdnech členství v našem klubu. Každý týden vám do emailu přijde část naší školičky – pokud jste ale lačni po informacích, zde najdete komplet celou školičku.

Doporučujeme pečlivě pročíst všechny díly. Pokud nemáte čas, využijte krátké emaily. Nedodržování některých pravidel vede k finančním ztrátám na startovném, případně pozastavením funkčnosti elektronických služeb, které náš klub nabízí.

1. Uvítání

vítej v klubu a zároveň ve školičce Běhej Poděbrady. Pravidelně obdržíš krátký email o tom, jak to u nás funguje.

Vždy bude Tvým úkolem (!) udělat jednoduchou věc.

Okamžitá akce na 2-5 kliků – nezabere ani minutu – a postupně se vše naučíš. Během tří měsíců tak dostaneš celkem 12 tipů a triků a důležitých informací o tom, jak to u nás chodí.

Aby to mělo smysl, tak je opravdu nutné si vyzkoušet, co je popsáno v emailu..

HNED!

Všechny odkazy v našich emailech se otevírají na nových kartách (tlačítka, emaily atd..) a jsou bezpečné – používáme jeden z nejlepších emailových systémů na světě. Šlape i z mobilu – vyzkoušej to!

Dnes to bude rychlovka.. podívej se na naše příští klubové události.

klikni na následující odkaz:

www.behejpodebrady.cz

Tam pod hlavním obrázkem jsou aktuality a hned pod nimi seznam tréninků, závodů a akcí.

To je pro dnešek vše.

2. Termínovka

Tentokrát zjistíš kdy a kam jet s námi na závod, nebo soustředění, či důležité zasedání v restauračním zařízení. Najdeš to na webu, či na Facebooku.. ale pokud rád/-a plánuješ, je pro Tebe připravena TERMÍNOVKA.

Tak se kdysi říkalo rozpisu závodů a my ji vedeme ve formě elektronického diáře.

Termínovku najdeš na adrese:
https://calendar.google.com/calendar/embed?src=de6j5ei6mbaic10fgvetsj1jdk%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FPrague

Není nutné pokaždé hledat tento email s odkazem. Přidej si tento kalendář do oblíbených odkazů v prohlížeči (nejlépe rovnou na lištu).

Šup na stránku s termínovkou ZDE
stiskni CTRL + D
nebo klikni na hvězdičku vpravo nahoře
uspořádej si odkaz na lištu, ať to máš příště na jeden klik 😉

Samozřejmě termínovku najdeš i na webu (v sekci akce) anebo přímo na:
https://www.behejpodebrady.cz/terminovka/

Pokud se Ti hodí odkaz ve formátu iCal (*.ics):
https://calendar.google.com/calendar/ical/de6j5ei6mbaic10fgvetsj1jdk%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

3. Výhody člena

..a pak už jen samá pozitiva a výhody.

Každý člen klubu může využít několika výhod. Běh je sice individuální sport, ale zjistili jsme, že když založíme klub, získáme prostředky k nákupu vybavení – které si běžec mimo klub musí pořídit sám.

Mezi výhody tedy patří:

Zapůjčení vybavení
Zdarma si lze půjčit cokoliv, co pořizujeme, abychom mohli na sobě makat. Pokud si půjdeš zaplavat, nebo zajezdit na kolo.. nebo si chceš jen tak zaběhat – můžeš využít vybavení, jehož seznam je na našich stránkách.
Klikni na odkaz, ať se to dozvíš 😉

Hromadné nákupy
Hromadně (za lepší ceny) nakupujeme vybavení na běh (oblečení, čipy), využiješ elektronickou peněženku na platby startovného v orientačních závodech. Klub všechno administrativu kolem zařídí.

A v neposlední řadě je to motivace, kterou Ti dodá parta přátel.
Máme skupiny na

Garmin Connect,
WhatsApp
FB Messenger

dej vědět, jestli do některé skupiny chceš přidat.
(Odkaz otevře okénko, kterým nám pošleš zprávu.. jednoduché a pohodlné)

Pěkné klubové triko zdarma je samozřejmostí 🙂
Ještě ho nemáš? Kontaktuj Mojmíra a dohodni si vyzvednutí.

..a zase.. neboj se kliknout na odkaz, je pohodlnější rovnou poslat zprávu z předvyplněného okna, které se Ti otevře. Využívej toho i v budoucnu!

4. Instáč, fcbk, twitter.. ytubko… net máme na háku

Chceme být vidět a proto fičíme na všech možných sítích. V každém emailu je v zápatí odkaz – ty jsou i na webu.. nastav si sledování našich kanálů, které využíváš i Ty.

Uvidíš, jak se nám daří, co se děje aktuálního.. nebo můžeš nad videem z akce zavzpomínat nad svými heroickými výkony. Zkrátka Ti nic neunikne!

Projdi si v klidu všechny odkazy a začni nás sledovat:

https://www.instagram.com/behejpodebrady/

Kdokoliv nám s tím může píchnout, tak se neupejpej a napiš.

Máš hodinky Garmin? Spoj se s námi! Velmi živá diskuze probíhá také na FB Messengeru v naší skupině. Dej vědět, kdybys chtěl/-a přidat.

Dej o nás vědět!

Určitě máš ve svém okolí někoho, kdo o nás ještě neví, nebo by rád udělal něco pro svoje zdraví. Proto je dobré znát způsob, jak mu naši zprávu přeposlat.

Stačí jednoduše kliknout na ikonku obálky s názvem „přepošli“ nebo sdílet na facebooku informaci, kterou právě přinášíme. Pokud budeme posílat pozvánku, nebo informaci o zájezdu na závody – vezmi s sebou i přátelé, kapacita vždy bude a čím více lidí, tím větší zábava. Znáš to.

A zkus si to rovnou na tomto emailu. Žádný strach, nic se hned nepřepošle. Jen zjistíš, že se vyplní adresa kamaráda a tvoje a to je vše.. prozkoumej, co se skrývá za tím odkazem s obálkou 😉

Opravdu to zkus! Jinak jsme si s tím dali zbytečnou práci 😉