Představení klubu

Jsme sportovní klub, který sdružuje sportovce s podobným zaměření – běh a orientační sporty. Za dobu své zatím krátké existence jsme dokázali přivést ke běhání a orienťáku mnoho dětí a i dospělých. Pravda – v polabské nížině, kde není ani vrstevnice, je orienťák ochuzen o zajímavou složku, ale tím se netrápíme a účastníme se většiny soutěží a závodů, pořádaných svazem orientačních sportů a dalších čistě běžeckých závodů. Naši členové se účastní místních sranda-závodů, oblastních žebříčků, hobby trailových tratí, ultra-vytrvaleckých akcí, rogainingů, triatlonů mistrovstvích republiky i zahraničních závodů.

Jsme tým, který šlape, funguje, roste a rozšiřuje své aktivity a schopnosti.

Pokud chceš být členem z jakéhokoliv důvodu – můžeš se přidat. Můžeš jen běhat, nebo organizovat závody, pomáhat s provozem klubu, trénovat, učit děti jak nežrat to sladký a podobně 🙂 Máme vizi, máme cíl a na to Tě potřebujeme!

• rok založení: 2015
  • počet členů: 71 (2023)
  • oblast působení: tréninky OB, běžecké tréninky, nordic walking, ..
  • pořádané akce pro širší veřejnost: Pohár škol v OB (červen), Orientační otvírák (září), Vá+noční orienťák (prosinec)