Školička

Zde najdete odpovědi na většinu otázek, které vás mohou zajímat při prvních týdnech členství v našem klubu. Každý týden vám do emailu přijde část naší školičky – pokud jste ale lačni po informacích, zde najdete komplet celou školičku.

Doporučujeme pečlivě pročíst všechny díly. Pokud nemáte čas, využijte krátké emaily. Nedodržování některých pravidel vede k finančním ztrátám na startovném, případně pozastavením funkčnosti elektronických služeb, které náš klub nabízí.


1. Uvítání

vítej v klubu a zároveň ve školičce Běhej Poděbrady. Pravidelně obdržíš krátký email o tom, jak to u nás funguje.

Vždy bude Tvým úkolem (!) udělat jednoduchou věc.

Okamžitá akce na 2-5 kliků – nezabere ani minutu – a postupně se vše naučíš. Během tří měsíců tak dostaneš celkem 12 tipů a triků a důležitých informací o tom, jak to u nás chodí.

Aby to mělo smysl, tak je opravdu nutné si vyzkoušet, co je popsáno v emailu..

HNED!

Všechny odkazy v našich emailech se otevírají na nových kartách (tlačítka, emaily atd..) a jsou bezpečné – používáme jeden z nejlepších emailových systémů na světě. Šlape i z mobilu – vyzkoušej to!

Dnes to bude rychlovka.. podívej se na naše příští klubové události.

klikni na následující odkaz:

www.behejpodebrady.cz

Tam pod hlavním obrázkem jsou aktuality a hned pod nimi seznam tréninků, závodů a akcí.

To je pro dnešek vše.


2. Termínovka

Tentokrát zjistíš kdy a kam jet s námi na závod, nebo soustředění, či důležité zasedání v restauračním zařízení. Najdeš to na webu, či na Facebooku.. ale pokud rád/-a plánuješ, je pro Tebe připravena TERMÍNOVKA.

Tak se kdysi říkalo rozpisu závodů a my ji vedeme ve formě elektronického diáře.

Termínovku najdeš na adrese:
https://calendar.google.com/calendar/embed?src=de6j5ei6mbaic10fgvetsj1jdk%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FPrague

Není nutné pokaždé hledat tento email s odkazem. Přidej si tento kalendář do oblíbených odkazů v prohlížeči (nejlépe rovnou na lištu).

  1. Šup na stránku s termínovkou ZDE
  2. stiskni CTRL + D
  3. nebo klikni na hvězdičku vpravo nahoře
  4. uspořádej si odkaz na lištu, ať to máš příště na jeden klik ;-)

Samozřejmě termínovku najdeš i na webu (v sekci akce) anebo přímo na:
http://www.behejpodebrady.cz/terminovka/

Pokud se Ti hodí odkaz ve formátu iCal (*.ics):
https://calendar.google.com/calendar/ical/de6j5ei6mbaic10fgvetsj1jdk%40group.calendar.google.com/public/basic.ics


3. Výhody člena

..a pak už jen samá pozitiva a výhody.

Každý člen klubu může využít několika výhod. Běh je sice individuální sport, ale zjistili jsme, že když založíme klub, získáme prostředky k nákupu vybavení – které si běžec mimo klub musí pořídit sám.

Mezi výhody tedy patří:

Zapůjčení vybavení
Zdarma si lze půjčit cokoliv, co pořizujeme, abychom mohli na sobě makat. Pokud si půjdeš zaplavat, nebo zajezdit na kolo.. nebo si chceš jen tak zaběhat – můžeš využít vybavení, jehož seznam je na našich stránkách.
Klikni na odkaz, ať se to dozvíš ;)

Hromadné nákupy
Hromadně (za lepší ceny) nakupujeme vybavení na běh (oblečení, čipy), využiješ elektronickou peněženku na platby startovného v orientačních závodech. Klub všechno administrativu kolem zařídí.

A v neposlední řadě je to motivace, kterou Ti dodá parta přátel.
Máme skupiny na

  • Garmin-Connect,
  • Whatsapp,
  • FB Messenger..

dej vědět, jestli do některé skupiny chceš přidat.
(Odkaz otevře okénko, kterým nám pošleš zprávu.. jednoduché a pohodlné)

Pěkné klubové triko zdarma je samozřejmostí :)
Ještě ho nemáš? Kontaktuj Mojmíra a dohodni si vyzvednutí.

..a zase.. neboj se kliknout na odkaz, je pohodlnější rovnou poslat zprávu z předvyplněného okna, které se Ti otevře. Využívej toho i v budoucnu!


4. Instáč, fcbk, twitter.. ytubko… net máme na háku

Chceme být vidět a proto fičíme na všech možných sítích. V každém emailu je v zápatí odkaz – ty jsou i na webu.. nastav si sledování našich kanálů, které využíváš i Ty.

Uvidíš, jak se nám daří, co se děje aktuálního.. nebo můžeš nad videem z akce zavzpomínat nad svými heroickými výkony. Zkrátka Ti nic neunikne!

Projdi si v klidu všechny odkazy a začni nás sledovat:

https://www.instagram.com/behejpodebrady/

Kdokoliv nám s tím může píchnout, tak se neupejpej a napiš.

Máš hodinky Garmin? Spoj se s námi! Velmi živá diskuze probíhá také na FB Messengeru v naší skupině. Dej vědět, kdybys chtěl/-a přidat.


Dej o nás vědět!

Určitě máš ve svém okolí někoho, kdo o nás ještě neví, nebo by rád udělal něco pro svoje zdraví. Proto je dobré znát způsob, jak mu naši zprávu přeposlat.

Stačí jednoduše kliknout na ikonku obálky s názvem “přepošli” nebo sdílet na facebooku informaci, kterou právě přinášíme. Pokud budeme posílat pozvánku, nebo informaci o zájezdu na závody – vezmi s sebou i přátelé, kapacita vždy bude a čím více lidí, tím větší zábava. Znáš to.
A zkus si to rovnou na tomto emailu. Žádný strach, nic se hned nepřepošle. Jen zjistíš, že se vyplní adresa kamaráda a tvoje a to je vše.. prozkoumej, co se skrývá za tím odkazem s obálkou ;)

Opravdu to zkus! Jinak jsme si s tím dali zbytečnou práci ;)